Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży trzech sztuk markowych perfum o łącznej wartości ponad 1200 złotych. Zdarzenie miało miejsce 05 października 2021 r. o godz. 19:31 w sklepie przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Wówczas sprawcy wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu ukradli przedmiotowe perfumy. Ich wizerunek zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzn przedstawionych na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 52 16, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 3929/21.

KMP w Bydgoszczy