Seniorzy Czarnych Nakło przegrali z zespołem Grochowiska Książęce (zdjęcia)

Trwają przygotowania do rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2019/2020. Seniorzy Czarnych Nakło w niedziele, 1 marca 2020 roku na własnym boisku podejmowali zespół z Grochowisk Książęcych. Mecz zakończył się wygraną przyjezdnych 4:2 (1:2). Do przerwy grał podstawowy skład Czarnych. W tej części meczu dwie bramki dla Czarnych strzelił Mikołaj Jaruzal. Po przerwie nastąpiła zamiana, aż dziesięciu piłkarzy. Wynik tego meczu nie jest najważniejszy, trenerowi zależy na tym aby wszyscy piłkarze będący do dyspozycji mogli pokazać się na boisku. Poniżej kilka zdjęć z niedzielnego meczu. Dzisiaj rozegrany zostanie kolejny mecz sparingowy, w którym Czarni Nakło podejmują Błyskawicę Nieżychowo. Początek o godz. 19:00.

tekst: Zbigniew Kubisz

zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).