Seniorzy Czarnych Nakło wygrali w Brzozie

Wczoraj, 10 września 2022 roku seniorzy Czarnych Nakło rozegrali trzeci mecz w tym sezonie rozgrywek piłkarskich w B klasie. Pierwszy mecz przegrali z rezerwami Szubinianki, zespołem Szubinianka II/Kołaczkowo, a w drugim pokonali drużynę Orła Kcynia. Tym razem udali się na mecz do Brzozy. Już pierwsza akcja piłkarzy z Nakła nad Notecią dała upragnione prowadzenia, a strzelcem bramki był Paweł Łukomski. Gospodarze jednak doprowadzili do wyrównania. Była to jednak jedyna bramka zdobyta przez gospodarzy. W 22 min. seniorzy Czarnych Nakło ponownie wyszli na prowadzenie, a strzelcem bramki był Damian Błażejczyk. Jeszcze przed przerwą trzecią bramkę zdobywa Daniel Pecyna w 38 min. Końcowy wynik meczu ustalił Filip Kuczkowski w 72 min. Zwycięstwo piłkarzy Czarnych Nakło w pełni zasłużone. Przypominamy, że seniorzy Czarnych Nakło swoje mecze rozgrywają na boisku w Potulicach.

KS. Brzoza – Czarni Nakło  1:4 (1:3)

Bramki dla Czarnych Nakło zdobyli: Paweł Łukomski (1 min,), Damian Błażejczyk (22 min.), Daniel Pecyna (38 min.) i Filip Kuczkowski (72 min.).

tekst: Zbigniew Kubisz

zdjęcia nadesłane

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).