Siatkarze NTS Trójka Nakło przegrali z Budowlanką Toruń w lidze kadetów

W sobotę 16 stycznia 2021 roku w sali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią odbył się mecz ligi kadetów pomiędzy zespołami NTS trójka Nakło i UKS Budowlanka Toruń. Wygrali goście – 3:0.

Słaby początek pierwszego seta w wykonaniu nakielan dał gościom prowadzenie 6:1. Po czasie NTS zdobył 4 kolejne punkty (6:5), ale za chwillę przegrał cztery kolejne. Po fragmencie wyrównanej gry  (13:10) torunianie złapali dobry rytm i do końca seta pozwolili nakielskim siatkarzom zdobyć zaledwie 3 punkty. W drugiej partii, dzięki swojej dobrej grze, Toruń zanotował 10-punktową serię i ze stanu 6:4 zrobiło się 16:4. Luźniejsza końcówka była bardziej wyrównana, ale różnica punktowa się utrzymała do końca. Trzeci set był najlepszy w wykonaniu zawodników NTS-u. Przez całego seta przewaga Budowlanki wynosiła 3-4 punkty, ale to jeszcze było za mało by wygrać choćby seta.

NTS Trójka Nakło – UKS Budowlanka Toruń 0:3 (13:25, 14:25, 20:25)

NTS zagrał w składzie: Hibner Aleksander (kapitan), Sieracki Miłosz, Walkowiak Kacper, Bruski Mateusz, Kalinowski Bartosz, Garbaciak Mikołaj, Hibner Sebastian (libero) oraz Adasiak Marceli, Koryluk Filip, Tyckun Wojciech, Turbiarz Nikodem. Trener: Michał Nowak

źródło: NTS Trójka Nakło