Skra Paterek z kolejnymi zwycięstwami w Białobłockiej Halowej Lidze Piłki Nożnej w kategorii Orlik

W sobotę 25 stycznia 2020 roku odbyła się 6 kolejka Białobłockiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kategorii Orlik, w której dzielnie radzą sobie zawodnicy Skry Paterek.
Po 5 kolejkach (10 rozegranych meczach) Skra z kompletem punktów zajmowała pierwsze miejsce w lidze wyprzedzając o 3 punkty drugi zespół w tabeli – Tęcze Bydgoszcz.

Właśnie w 6 kolejce doszło do rewanżowego pojedynku między Skra, a Tęcza Bydgoszcz (w pierwszym meczu było 6:5 dla Skry). Emocji nie brakowało. Mecz był bardzo zacięty i mimo wielu okazji zawodnicy Skry nie potrafili postawić kropki nad i i zdobyć bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Skry, która umocniła się na pozycji lidera.

W drugim spotkaniu tego dnia Skra zmierzyła się z Victoria Niemcz II. Dobra gra pozwoliła na kontrolowanie meczu od początku do końca, co przełożyło się na wynik – 3:0 dla Skry.

Po 6 kolejkach Skra jest liderem ligi. Z kompletem zwycięstw pewnie zmierza po pierwsze miejsce w lidze wyprzedzając drugą w tabeli Tęcze Bydgoszcz o 9 pkt (dziewczynki przegrały swoje drugie spotkanie). Do końca ligi pozostały dwie kolejki!

Skra występuje w składzie: Aleksander Jaruzal, Mateusz Palicki, Filip Izajasz, Dominik Zawistowski, Tobiasz Górny, Kacper Pogoda, Jonatan Lipski, Filip Warzybok, Maksymilian Staniewski oraz Szymon Danielewski. Trenerem zespołu jest Piotr Bialka.

Kolejna kolejka już w najbliższa sobotę, trzymajmy zatem kciuki za zawodników Skry!

LZS Skra Paterek