Śmiertelny wypadek na drodze DK-91 w pobliżu Włocławka

Włocławscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze DK-91 w miejscowości Warząchewka. W wyniku czołowego zderzenia osobowego renault i ciężarowego volvo zginęła 32–letnia kobieta.

Dzisiaj, 31 marca 2020 roku około godz. 13:00 dyżurny włocławskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze DK-91 w miejscowości Warząchewka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym renault, jadąc od Kowala, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z ciężarowym volvo. Kierująca renault 32–letnia mieszkanka Włocławka w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym nie odniósł obrażeń. 46-latek był trzeźwy. Na czas wykonywanych czynności zadecydowano o zamknięciu drogi i wyznaczono objazdy.

Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone przez mundurowych postępowanie pod nadzorem prokuratora.

autor: st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska