Specjalna edycja „99 – GRA O WSZYSTKO” przygotowana z okazji 10. urodzin TTV. Kilkadziesiąt gwiazd stacji rywalizować będzie w rozrywkowym show!

W styczniu 2022 roku stacja TTV obchodzić będzie swoje 10. urodziny. Z tej okazji, w Krakowie ruszyły zdjęcia do polskiej wersji „99 to beat”, belgijskiego formatu należącego do VRT i Talpa. W programie wezmą udział najbardziej znane twarze TTV, które przez ostatnią dekadę z sukcesem współtworzyły ten kanał. Będą to między innymi bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Królowych życia”, „Ostrego cięcia” czy „Down the road”. Emisja serii planowana jest na początek przyszłego roku.
Kilkudziesięciu uczestników, tyle samo konkurencji i jeden cel – nie przegrać! 
W „99 – GRA O WSZYSTKO” rywalizujący za wszelką cenę nie mogą być ostatni. W każdym odcinku zawodnicy będą mieli do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, sprawność i odrobina szczęścia. Uczestnicy nie spodziewają się niczego, wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, zakończą na tym etapie zabawę. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału?
Program „99 to beat”, który od początku zdobył uznanie widzów, po raz pierwszy został wyemitowany w Belgii. Do tej pory prawa do formatu zostały również sprzedane w USA, Niemczech, Holandii i Szwecji. Polska wersja „99 – GRA O WSZYSTKO” liczyć będzie 6 odcinków. Seria zadebiutuje na antenie TTV w styczniu 2022 roku, za jej produkcję odpowiada GPlus Production. W programie wezmą udział m.in. Przemek Kossakowski, Malwina Wędzikowska, Dominik Strzelec, Dagmara Kaźmierska, Sylwia Bomba, Mateusz Borkowski, Jan Pirowski i inni.
Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery