SREBRO Zofii Napieralskiej

Miło nam poinformować, że Zofia Napieralska z Kowalewka gmina Kcynia reprezentująca  klub Bushido Karate Bydgoszcz wywalczyła kolejny srebrny medal na zawodach międzynarodowych 6 TORA CUP – Syke.  Zawody zostały rozegrane 9-10 września 2022 r w Niemczech w miejscowości Syke, a każdy z zawodników stoczył od 5-6 walk. Zosia Napieralska startowała w kategorii wagowej 52 kg i stoczyła zacięte walki ustępując tylko zawodniczce: KÖNIG LIV  SVENDE reprezentującej klub BUSHIDO WALTERSHAUSEN
-Niemcy. Zofia swoją przygodę z karate rozpoczęła będąc jeszcze przedszkolakiem i nieprzerwanie od lat trenuje kilka razy w tygodniu. Dzięki swojej systematycznej pracy i doskonaleniu umiejętności pod czujnym okiem trenera Jana Jankowskiego oraz Sebastiana Zwiewki zdobyła już kilkadziesiąt medali na zawodach ogólnopolskich jak również międzynarodowych.
Życzymy dalszych sukcesów młodej zawodniczce z Kowalewka.