Świąteczne Miasteczko „Dzień Dobry TVN” w siedmiu miejscowościach w Polsce!

Tej zimy „Dzień Dobry TVN” szykuje kolejną niespodziankę. Od 12 grudnia świąteczne miasteczko będzie gościć w siedmiu miejscowościach w Polsce. Na początek wyjątkowa strefa pojawi się w Płocku. Będzie to miejsce wypełnione atrakcjami i świąteczną atmosferą, przygotowane specjalnie dla widzów programu.
Świąteczne Miasteczko „Dzień dobry TVN” rusza w trasę! Od 12 grudnia w siedmiu miejscowościach w Polsce pojawi się przestrzeń wypełniona magią Bożego Narodzenia. Wyjątkową atmosferę zapewni klimatyczna scenografia, atrakcje dzięki którym będzie można poczuć się niczym w wiosce Świętego Mikołaja oraz rozbrzmiewająca w tle kolęda wykonywana przez wszystkich prowadzących. „Dzień Dobry TVN” wyrusza poza Warszawę, by spotkać się ze swoimi widzami i wspólnie cieszyć świątecznym nastrojem. W miasteczku zaaranżowana zostanie strefa foto, w której odwiedzający będą mogli wykonać świąteczne zdjęcia oraz rekreacyjna przeznaczona do odpoczynku. W każdej z miejscowości pojawi się jeden z prowadzących program.
Świąteczne miasteczko „Dzień Dobry TVN” to specjalna przestrzeń dla odwiedzających, każdy jest mile widziany! W Płocku na Starym Rynku na widzów czekać będzie Filip Chajzer.
Kiedy i gdzie można wypatrywać Świątecznego Miasteczka „Dzień Dobry TVN”?
12 grudnia – Płock
14 grudnia – Jelenia Góra
16 grudnia – Kłodzko
18 grudnia – Rybnik
20 grudnia – Wisła
22 grudnia – Kraków
24 grudnia – Muszyna
Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery