Szkoła Podstawowa w Ślesinie wita WAKACJE!!!

Dobrnęliśmy, dotrwaliśmy- choć warunki w drugim semestrze tegorocznej nauki zaskoczyły wszystkich. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie, aby zmobilizować siły, energię i stanąć na wysokości zadania. Wiele razy zmagaliśmy się z napięciem, niepokojem, nieustannym oczekiwaniem na kolejne decyzje. Dlatego tym bardziej, patrząc na finał roku szkolnego- nowe doświadczenie, naszą kreatywność, zdolność odnalezienia się w niespodziewanej sytuacji, nie tracąc przy tym uśmiechu i życzliwości, możemy śmiało mówić o sukcesie. Gratulujmy sobie nawzajem: Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy szkoły- DALIŚMY RADĘ! Bądźmy z siebie dumni!
Uczniowie! Dziękujemy za utwierdzenie nas ponownie w przekonaniu, że Wasza otwartość, wrażliwość i samodyscyplina są nieodzowne, by świat, mimo wszystko, szedł naprzód z nadzieją!
Rodzice! Dziękujemy za zaufanie, ogrom wsparcia i zrozumienia, gratulujemy i Wam zaangażowania w szkolne sprawy w ten niespodziewany czas.
Dyrekcjo!Koleżanki, Koledzy! Wspaniale żyć w poczuciu, że możemy na siebie liczyć i że droga zawodowa, którą obraliśmy jest wciąż słuszna, bo dała nam nowe doświadczenie poznania tego, że wciąż najważniejsza w życiu jest relacja z drugim człowiekiem, młodym człowiekiem, choćby los płatał różne figle…

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie