Szubin: Ostatni dzień pobytu w Pólku. Czas na podsumowanie!

Poranek nie różnił się niczym od poranków poprzednich dni: zaprawa i śniadanie.
Po nich nadszedł czas na pakowanie, składanie łóżek i odnoszenie materacy do magazynów i porządkowanie terenu obozowiska.
Organizator szkolenia dla kadetów Oddziału Przygotowania Wojskowego Zespołu Szkół w Szubinie pan ppor. rez. Łukasz Nieradko przystąpił do podsumowania minionych dni. Każdy uczestnik otrzymał gadżet survivalowy wraz ze słowami podziękowania za udział, wytrwałość i zaangażowanie a niektórzy również za sporą dawkę poczucia humoru, którym rozładowywali atmosferę.
Przedstawiciele kadetów z kl 1 OPW A podziękowali panu Łukaszowi Nieradko za przekazanie wiedzy w sposób bardzo ciekawy, dostępny a czasami i niekonwencjonalny, za połączenie teorii z praktyką, zilustrowaną anegdotami i przykładami z jego żołnierskiej służby.
Szczególne słowa uznania należą się panu za docenienie naszych starań, motywowanie nas mimo chwilowych słabości i utwierdzeniu nas w przekonaniu, że praca nad sobą i doskonalenie umiejętności to najważniejsze zadanie młodego człowieka.
Nie zapomnimy też słodkich niespodzianek….
Tak oto minęło 5 dni szkolenia, które dla kadetów każdej klasy pierwszej jest ukoronowaniem pierwszego roku nauki w naszej szkole.
Bo nie zna życia, kto nie był w Pólko !
Zespól Szkół w Szubinie