Szubin: Pożegnanie uczniów 4 klasy technikum (technik logistyk)

185

Dnia 30 kwietnia 2021 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół im.prof. Emila Chroboczka w Szubinie, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, odbyło się pożegnanie tegorocznych maturzystów. Tradycyjna organizacja zakończenia roku szkolnego nie była możliwa z powodu panującej pandemii, jednak mamy nadzieję, że „Wasza radość z ukończenia kolejnego etapu edukacji będzie tak samo wielka, jak Waszych kolegów z lat wcześniejszych”.

Listy gratulacyjne oraz życzenia dla maturzystów przekazał Starosta Nakielski Pan Tadeusz Sobol, które odczytała dyrektor szkoły Pani Alicja Jaśkowiak.

Naszych absolwentów pożegnała również klasa 3 technikum, którą w tym dniu reprezentowali: Wojciech Wełniński i Gracjan Chudziński. Każdemu z absolwentów wręczyli róże i życzyli pomyślności na egzaminach.

Najlepszymi absolwentkami Zespołu Szkół zostały: Magdalena Tomaszewska – średnia ocen 5,19 oraz Patrycja Makarońska – średnia ocen 4,97. Otrzymały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Na ręce uczennic przekazano listy gratulacyjne dla Rodziców.

Dyplomy za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali również: Julia Dulka, Kamila Sawicka, Julia Śliwińska i Gracjan Gałązka.

Wyróżnienia za reprezentowanie szkoły w środowisku oraz za osiągnięcia społeczne otrzymali: Julia Dulka, Oliwia Sobczak, Kamila Sawicka, Gracjan Gałązki, Kacper Tchórzewski, Anna Zasowska, Julia Śliwińska, Wiktoria Wiśniewska, Mateusz Stypczyński, Karol Szczepaniak, Magdalena Tomaszewska, Tomasz Jahnke, Daniel Kwiatkowski i Patrycja Makarońska.

Każdy z absolwentów otrzymał upominek w postaci apteczki (zakup dofinansowany przez Powiat Nakielski w ramach projektu „Siła w tradycji”), kubek, długopis. Z kolei wychowawca klasy zadbał o oprawę prezentu dla każdego z uczniów w m.in.: postaci filmu, który uwiecznił ich poczynania i wydarzenia począwszy od klasy pierwszej do klasy czwartej.

Szczególne gratulacje i podziękowania kierujemy do Waszych Rodziców, którzy dołożyli wielu starań w Wasze wychowanie i wspierali Was w nauce. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Powodzenia na maturze i kolejnych egzaminach.

Agnieszka Bubczyk