Tragiczny bilans wypadku na krajowej „10” w powiecie toruńskim, policjanci apelują do świadków o kontakt

Dzisiaj, 2 grudnia 2019 roku w Steklinie w powiecie toruńskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W czołowym zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego zginęły 2 osoby. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Dzisiaj (2.12.19) około 7:05 na drodze krajowej nr 10 w Steklinie, pow. toruńskim, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej „drogówki” wynika, że kierujący osobowym oplem vectrą 55-latek, jadąc w kierunku Torunia, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Tam, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym mercedesem. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca i 49-letni pasażer „osobówki”. Teraz, policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.

autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski
zdjęcia: KMP Toruń; Pomoc Drogowa Truck&bus J&J Hejnowicz