Trampkarze Czarnych wygrali z MUKS Zawisza Bydgoszcz

Dzisiaj, 10 listopada 2019 roku na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią, drużyna trampkarzy Czarnych Nakło podejmowała zespół MUKS Zawisza Bydgoszcz.  Zespół prowadzony przez Sebastiana Góreckiego zaczął bardzo dobrze o zdobycia bramki w 10 min. przez Matusiak Fabiana. Ten sam piłkarz w 20 min. podwyższył rezultat na 2:0. Minutę później piłkarze Zawiszy strzelili kontaktową bramkę. Przed przerwą bramka strzelona przez Chojnackiego Alana w 27 min. pozwalała sądzić, że piłkarze Czarnych wygrają z Zawiszą. Po przerwie piłkarze z gości zaatakowali i w 45 min. strzelają kontaktową bramkę. Zespół Czarnych za sprawą Góreckiego Fabiana odpowiedział w 47 min. i gospodarze posiadali dwie bramki przewagi. W ostatniej minucie meczu rezultat ustalił Waniak Radosław.

Czarni Nakło – MUKS Zawisza Bydgoszcz 5:2 (3:1)

Czarni Nakło zagrali w składzie: Kowalski Hubert, Górecki Fabian, Karamucki Szymon, Waniak Radosław, Musiał Igor, Dych Martin, Matusiak Fabian, Żygowski Fabian, Dorsz Brajan, Zakrzewski Przemysław, Chojnacki Alan. Rezerwowi: Augustyn Piotr, Kulik Jakub, Wiatrowski Szymon, Urban Jakub, Kitkowski Igor.

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz