Turniej Par Brydża Sportowego z okazji Dnia Kobiet

Dzisiaj, 7 marca 2020 roku na strzelnicy pneumatycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią odbył się Turniej Par Brydża Sportowego z okazji Dnia Kobiet zorganizowany przez Klub Żołnierzy Rezerwy-LOK w Nakle nad Notecią.

Do rywalizacji przystąpiło 9 par. Turniej wygrała para: Klebs Kazimierz/Nowakowski Jan, która wyprzedziła pary: Krzoska Michał/Wróblewicz Mariusz i Paleczny Jan/Popczyński Krzysztof. Wśród pań najlepszą była para Makowska Barbara/Witusińska Elżbieta. Po wręczeniu dyplomów, rozlosowane zostały trzy nagrody pocieszenia wśród wszystkich uczestników turnieju. Z okazji Dnia Kobiet uhonorowano grające w turnieju Panie, wręczając im kwiaty.

Klasyfikacja końcowa turnieju

1 m. Klebs Kazimierz – Nowakowski Jan

2 m. Krzoska Michał – Wróblewicz Mariusz

3 m. Paleczny Jan – Popczyński Krzysztof

4 m. Kamiński Stefan – Świtalski Zdzisław

5 m. Pałubicki Bartłomiej – Pluciński Marceli

6 m. Dembek Krzysztof – Suchodolski Włodzimierz

Był to pierwszy turniej z cyklu turniejów Par Brydża Sportowego, które zorganizuje  Klub Żołnierzy Rezerwy-LOK w Nakle nad Notecią w 2020 roku. Kolejny zaplanowano na 9 maja, kiedy to zostaną rozegrane zawody z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Cykl turniejów zakończy się IX Niepodległościowym Turniejem o puchar Prezesa Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK w Nakle nad Notecią, który odbędzie się 7 listopada br. W tym dniu nastąpi uroczyste podsumowanie zmagań sportowych. Zawodnicy otrzymają dyplomy, puchary oraz nagrody. Patronat nad cyklem turniejów objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała.

Michał Krzoska