Twój głos się liczy – kliknij i głosuj!

Centrum Aktywności  8. w kraju! – na dzień 04.05.2020 r. budynek CAiAS z Paterka znajduje się na 8. miejscu w plebiscycie ogólnopolskiego konkursu Modernizacja & Budowa XXI w.! Każdy może zagłosować, by pomóc Centrum piąć się ku podium.

Zapraszamy do oddawania głosów!

Link do głosowania – CENTRUM MODERNIZACJA

Instrukcja głosowania:

1.       Żeby zagłosować wchodzimy w link – http://modernizacja.nazwa.pl/pl/voting/963733e7-3627-40e6-84bd-c485136d540f/1/objects/96b71d86-78d3-4322-9d9a-37a8efda00b2/vote2.       Wpisujemy swój adres e-mail, Imię i nazwisko oraz odznaczamy pole „nie jestem robotem”.
3.       Następnie klikamy niebieskie pole „Wyślij głos”.
4.       I to wszystko co było do zrobienia na tej stronie. Głos został wysłany, teraz należy go potwierdzić

Żeby potwierdzić głos wchodzimy na maila, który podaliśmy w kroku nr. 2 i klikamy otrzymaną wiadomość o tytule Modernizacja Roku – potwierdzenie głosu (konkurs@modernizacjaroku.org.pl), a następnie klikamy link, który jest w tej wiadomości.

I to wszystko, nie musimy nic więcej robić. Głos został oddany!

Serdecznie dziękujemy!

Kilka informacji o głosowaniu:

 • Głosować możemy codziennie. 1 głos przypada na 1 adres e-mail. Można oddawać głosy zarówno z prywatnej poczty internetowej, jak i służbowej poczty. Jeżeli ktoś posiada kilka maili może oczywiście oddać 1 głos na każdy z nich (do czego serdecznie zachęcam J ).
 • Codziennie każdy z Państwa otrzymuje wiadomość z adresu noreply@biuroprojektow.pl o tytule „Konkurs Modernizacja Roku 2020 r”. Jest to mail od projektodawcy CAiAS i współuczestnika konkursu – firmy biuroprojektow.pl Izabela Felcyn. Ta wiadomość to link i przypomnienie o codziennym głosowaniu. Należy wejść w tą wiadomość i kliknąć grafikę w dowolnym miejscu. To przekieruje nas do strony z głosowaniem, gdzie robimy kolejno opisane wyżej kroki 1-5.
 • Jeżeli w mailu nie wyświetla nam się grafika, możemy kliknąć w krzyżyk (x) pokazujący się na środku wiadomości. To również przekieruje nas do strony głosowania, gdzie robimy kroki od 1 do 5.
 • Jeśli chcą Państwo zobaczyć jak wygląda strona plebiscytu, jak prezentuje się Centrum oraz na którym miejscu plasuje się CAiAS wystarczy wejść na stronę konkursu Modernizacja&Budowa XXI w. lub wejść w ten link – http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/1691/plebiscite/stage-1 . Obecnie znajdujemy się na 9 miejscu plebiscytu.
 • Każdy poprzez oddanie głosu bierze udział w losowaniu nagród. Nagrody przewidziane dla głosujących to:
  • 3 zaproszenia dla dwóch osób na Galę na Zamku Królewskim w Warszawie
  • dwu dniowy wyjazd na wizytacje obiektów z Jury Konkursu (nocleg, przejazd, wyżywienie)
  • katalog pokonkursowy