Uczniowie z kcyńskiej podstawówki zbierali karmę dla zwierząt

Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni otrzymali podziękowania ze Schroniska dla zwierząt w Ruścu. Przesyłamy ogromne podziękowania dla Uczniów, Wychowawców i Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni. Dziękujemy za zbiórkę darów i wielkie wsparcie!– czytamy w podziękowaniach.

Uczniowie z kcyńskiej podstawówki zbierali karmę dla psów i kotów, która po zakończonej akcji trafiła do „Przytuliska w Ruścu”. Akcja spotkała się z dużym zaangażowaniem uczniów i rodziców za co dziękowała Pani Halina Koniec-Pezacka na swoim profilu społecznościowym. Jeszcze raz wielkie podziękowania Dla Was kochane dzieci i droga młodzieży ze Szkoły Podstawowej im J. Czochralskiego w Kcyni oraz Waszych Rodzicòw- 150 bezdomnych zwierzątek ze schroniska w Ruśćcu ma od dzisiaj pełne brzuszki .

W ramach podziękowań uczniów szkoły przy ulicy Wyrzyskiej w Kcyni odwiedziły pieski terapeutyczne z Fundacji Hane Pro Humano ze swoimi opiekunami. Uczniowie otrzymali lizaki i chwilę zabawy z czworonogami. Akcję zorganizowały Panie nauczycielki: Halina-Koniec-Pezacka, Anita Wesołowska-Bałka, Marzena Kieca i Marlena Szymczak.

tekst i fot.Robert Koniec