W meczu derbowym juniorów młodszych Czarni Nakło pokonali Skrę Paterek

Dzisiaj, 8 maja 2021 roku na boisku bocznym stadionu miejskiego w Nakle nad Notecią został rozegrany mecz mistrzowski juniorów młodszych pomiędzy Czarnymi Nakło i Skrą Paterek. Mecz derbowy rozpoczął się po myśli piłkarzy z Paterka, którzy w 10 min. po rzucie karnym wykorzystanym przez Szymona Rybarczyka objęli prowadzenie. Na przerwę piłkarze schodzili przy stanie 1:1. Wyrównującą bramkę dla Czarnych zdobył Radek Waniak. Po przerwie tego interesującego meczu gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki, których autorami byli Fabian Górecki i Igor Kitkowski.

Czarni Nakło – Skra Paterek  3:1 (1:1)

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).