W miniony weekend grały drużyny SF Junior Nakło

W miniony weekend 8 stycznia 2022 roku swoje mecze rozegrały drużyny SF JUNIOR NAKŁO z dwóch kategorii wiekowych – 2011 i 2015.
Liga Piotaka – Rocznik 2011
Bardzo dobra postawa naszych zawodników podczas ostatniej kolejki Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej. W sobotę na hali w Kamieniu Krajeńskim było widać radość z gry. Wielkie chęci i mobilizację. Strzelamy dużo goli, a mogliśmy jeszcze więcej. Chłopacy tego dnia spisali się na medal.
SF Junior Nakło – Tucholanka Tuchola 2012   9-0
SF Junior Nakło – Sportis Academy Łochowo  3 -0
SF Junior Nakło – Kamionka Kamień Krajeński 6-0
Skład (od lewej): Alex Bajerski, Jonatan Lipski, Adam Bednarek, Dominik Zawieja, Oliwier  Dębecki, Michał Tomaszewski, Maksymilian Lewa, Antoni Zygmunt, Trener Łukasz Bzdawka
W JLidze organizowanej przez Juventus Academy Bydgoszcz Akademia Piłkarska w kategorii rocznik 2015 grają dwa nasze zespoły. Nasi młodzi zawodnicy stawiają swoje pierwsze kroki na boiskach. W tej kategorii wiekowej nie jest prowadzona klasyfikacja, a więc nie eksponuje się wyników. Nie to jest najważniejsze. Liczy się dobra zabawa i zbieranie pierwszego doświadczenia. Nasze zespoły cieszą się z każdej chwili na boisku. Strzelamy dużo goli i zbieramy jeszcze więcej uśmiechów.
I zespół
Zagraliśmy w składzie (od lewej): Antoni Maison, Maciej Wilczek, Igor Trudziński, Jakub Szostak, Artur Kocemba, Milan Skrzyniarz. Trener Filip Jarczyński.
II zespół
Skład (od lewej): U góry: Trener Rafał, Jakub Woźniak, Antoni Chyła
Na dole: Franciszek Będzitko, Franciszek Molęda, Maciej Wilczek.
SF Junior Nakło