W Zielonych Arkadach naładujesz samochód

W Zielonych Arkadach pojawiła się stacja ładownia samochodów elektrycznych. To kolejne – po Systemie Nawigacji 3D połączonym z system lokalizacji aut na parkingu Car Finder – innowacyjne udogodnienie dla zmotoryzowanych klientów Centrum.

Stacja sieci GreenWay umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów elektrycznych, a ładowanie baterii 20-40 kWh zajmuje maksymalnie do 40 minut, w zależności od stopnia naładowania i wielkości baterii. Stacja obsługuje praktycznie wszystkie marki samochodów elektrycznych dostępnych na rynku. Jesteśmy w czołówce centrów handlowych w Polsce w oferowaniu klientom innowacyjnych rozwiązań: technologicznych, jak np. System Nawigacji 3D połączony z system lokalizacji aut na parkingu czy ekologicznych, jak właśnie stacja ładowania samochodów elektrycznych – mówi Ewa Krasowska dyrektor Zielonych Arkad.
Ze stacji korzystać można w trybie wielokrotnym lub jednokrotnym. Ładowanie w trybie wielokokrotnym jest możliwe jedynie po wcześniejszej pełnej rejestracji na stronie internetowej operatora. Ładowanie jednorazowe jest możliwe po uproszczonej rejestracji, umożliwiającej jednorazową autoryzację i pobranie opłaty za usługę. Współpraca centrum handlowego Zielone Arkady z firmą GreenWay, operatorem największej sieci ładowania w Polsce, jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek tych pojazdów, który rośnie w Polsce o ponad 100% rok do roku.
Stacja zlokalizowana jest na parkingu Zielonych Arkad na poziomie P3 i jest pierwszą stacją sieci GreenWay w centrum Bydgoszczy.
Gabriela Wołowiec