Weekend z Formułą 1 w Atrium Koszalin

Już w najbliższy weekend, 29-30 czerwca w Atrium Koszalin święto wszystkich pasjonatów wyścigów samochodowych! Do centrum handlowego wjedzie oryginalny bolid Formuły 1,
z którym będzie można sobie zrobić zdjęcie. Atrakcją dla wszystkich kierowców będą też symulatory ze świata „F1 2018”, na których odbywać się będą
emocjonujące turnieje na wirtualnym torze. Do zdobycia atrakcyjne nagrody – wyjazd na Grand Prix Węgier i kurtka Williams!

Prestiżowe wyścigi Formuły 1 sięgają 1950 roku, a ulepszane przez dziesięciolecia pojazdy do dzisiaj fascynują tłumy. W Polsce stały się jednym z najpopularniejszych sportów za sprawą Roberta Kubicy, znanego z umiejętności przyśpieszania samochodu do zawrotnych prędkości.

Oryginalny bolid Kubicy pojawi się w najbliższy weekend w Atrium Koszalin. Odwiedzający centrum będą mogli zrobić sobie zdjęcia z jedynym takim Show Car Renault r30 z 2010 dostępnym w Polsce. Używany przez Renault F1Team do jazd pokazowych i testowych pojazd został przygotowany specjalnie dla polskiego kierowcy rajdowego.

Ale to nie koniec atrakcji! Klienci, którzy odwiedzą Atrium Koszalin w dniach 29-30 czerwca, będą mogli wcielić się w kierowców Formuły 1 podczas turnieju wyścigów. W ramach akcji „Weekend z Formułą 1” w koszalińskim centrum staną symulatory bazujące na grze „F1 2018”. W rywalizacji będą mogli wziąć udział klienci, którzy zrobią zakupy za min. 50 zł w sklepach Atrium Koszalin. Każdy zakup na wymaganą kwotę to trzy okrążenia na symulatorze.

Podczas sobotnich wyścigów kwalifikacyjnych zostanie wyłonionych 32 uczestników
z najlepszymi czasami przejazdu, którzy wezmą udział w niedzielnym finale. Finaliści powalczą o główną nagrodę – wyjazd na Grand Prix Węgier o wartości 10 000 PLN. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma kurtkę Williams.

– Wyścigi Formuły 1 to zawsze emocjonujące wydarzenie. Niejeden z nas chciałby zasiąść się za kierownicą bolidu, dlatego postanowiliśmy spełnić marzenia klientów pragnących poczuć się jak Robert Kubica. Na wszystkich fanów czterech kółek, którzy chcieliby spróbować swoich sił
w niecodziennej rywalizacji, czeka wysokiej klasy symulator F1. Przed nami weekend pełen wrażeń – mam
nadzieję, że wyścigom będą towarzyszyć takie same emocje, jak podczas Grand Prix Węgier, na które pojedzie zwycięzca naszego turnieju – mówi Daria Kokowska, dyrektor CH Atrium Koszalin.

Weekend z Formułą 1 w Atrium Koszalin odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2019
w godzinach 11:00-19:00 przy wejściu głównym. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i regulamin akcji są dostępne na stronie www.atrium-koszalin.pl.

Atrium Koszalin