Wspieraj harcerzy Hufca ZHP Nakło

Czy wiesz, że możesz pomóc harcerzom z Hufca Nakło bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów? Wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym przekażesz 1,5% podatku dochodowego na rzecz naszej harcerskiej organizacji.

Hufiec Nakło to miejsce, w którym młodzi ludzie rozwijają swoje umiejętności, zdobywają nowe doświadczenia i uczą się wartościowych życiowych lekcji. Nasze drużyny skupiają się na edukacji, pracy zespołowej, samorozwoju i służbie społecznej. Dzięki temu harcerze stają się odpowiedzialnymi obywatelami, gotowymi do pełnienia ważnych ról w społeczeństwie.

Jak to zrobić? To bardzo proste! W swoim zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać numer KRS naszej organizacji: 0000268190 z celem szczegółowym „Hufiec Nakło”. Dzięki temu Twój 1,5% podatku zostanie przekazane na naszą działalność, a my zyskamy możliwość kontynuowania naszej misji.

Razem możemy uczynić wiele! Przekaż 1,5% podatku dochodowego na rzecz Hufca Nakło i wspieraj nasze harcerskie działania. Dziękujemy za Twój cenny wkład i wsparcie!

 

 

Hufiec ZHP Nakło