Wygrana NTS Trójka Nakło podczas Mini Volley Cup Nakielski AS

28 grudnia 2021 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią rozegrany został turniej „3” i „4” siatkarskich chłopców  MINI VOLLEY CUP NAKIELSKI AS.

W kategorii „3” wystartowało 12 zespołów w tym 3 gospodarzy. Były to ekipy z Turku, Człuchowa, Ozorkowa, Piły, Bydgoszczy, Poznania, Wrześni, Połczyna Zdrój, Olsztyna i Koszalina.

Mecze zostały rozegrane w 2 grupach po 6 zespołów. Mecz to tylko jeden set grany do 15 punktów i to on był ostateczny, kończący daną rozgrywkę. Z obu grup zostały wyłonione 3 najlepsze zespoły i to one w wielkim finale rywalizowały o najlepsze miejsca.

Tu również ekipy grały do 15 i tylko 1 seta. Ostatecznie 1. miejsce należało do zespołu NTS Trójka Nakło. 2. miejsce zdobyli chłopcy z UKS Piątka Turek, natomiast 3. miejsce – UKS Lolek Koszalin.

W kategorii „4” 1. miejsce również zdobył zespół NTS Trójka Nakło. Tuż za nim uplasowały się drużyny z: MKS Mieszko Połczyn-Zdrój i KPS Progress Września.

Miejsca 1-3. zostały nagrodzone medalami oraz voucherami do sklepu Decathalon, natomiast 4. miejsca otrzymały nagrody rzeczowe w postaci worko-plecaków i bidonów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy Nowego roku obfitego w sukcesy sportowe.

tekst: Weronika Marzyńska