Wykluczenie transportowe młodych – badania

My, jako stowarzyszenie pozarządowe Młodzi dla Kujawsko-Pomorskiego, największa niezależna organizacja młodzieżowa w regionie, przychodzimy do Państwa z inicjatywą jaką jest „Raport o wykluczeniu i problemach transportowych młodych osób na terenie województwa kujawsko-pomorskiego”. Ów inicjatywa oprócz zdiagnozowania wszystkich problemów transportowych młodych ludzi z różnych zakątków województwa, ma w znaczący sposób przyczynić się do zmiany tego stanu rzeczy.

Poprzez raport chcemy przekonać samorządowców z naszego województwa, aby dołożyli wszelkich starań do zmian m.in. rozkładów jazdy pociągów i autobusów czy warunków na przystankach, a my sami już teraz jesteśmy w stanie zapewnić, że młodzi mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego potrzebują zmian na tym polu, czego ucieleśnieniem będzie nasz raport.

Jesteśmy już na finiszu badania i lada dzień powstanie raport z tego przedsięwzięcia. Na naszych social mediach można znaleźć link do ankiety badawczej, którą serdecznie Państwu polecamy oraz naszej zbiórki.

Dodatkowo poniżej przesyłamy cytaty zebrane wśród osób biorących udział w badaniu.

 

Młodzi dla Kujawsko-Pomorskiego