Wyrzysk: Zakończenie roku szkolnego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Było to wyjątkowe zakończenie w wyrzyskiej szkole średniej. Rok temu z powodu pandemii na zakończenie roku szkolnego rozdano jedynie świadectwa w klasach. W tym roku spotkaliśmy się na sali gimnastycznej by uroczyście zakończyć ten rok.

Dyrektor szkoły p. Agnieszka Marcinkowska – Beznosik oficjalnie powitała pana Stefana Rymera – radnego Rady Powiatu w Pile, pracowników szkoły, rodziców i uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.

W zakończonym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Jakub Gibas, kl.2TiŻ za średnią 5,52

Emilia Czyż, kl. 2TiG za średnią 5,07

Zofia Wieczorkiewicz, kl.1TiŻ za średnią 4,88

Damian Nowak, kl. 2TiŻ za średnią 4,76

Całe grono uczniów naszej szkoły (coraz szersze) otrzymało dyplomy i nagrody książkowe za osiągniętą wysoką średnią ocen. Są to:

Weronika Kotarak, Grzegorz Płaczek kl. 3a

Ewelina Kotarak, kl. 2B

Wiktor Klejna, Kacper Purczyński, kl. 2a

Przemysław Osesek, kl.1TiŻ

Roksana Stasińska, Emilia Felcyn, Julia Kaczmarek z kl.1a,

Weronika Rommel, Adam Konnek z kl. 2TiŻ,

Jakub Gruenwald, kl. 2c,

Weronika Winkler, kl. 3TiŻ.

Kolejnym ważnym punktem uroczystości było pożegnanie klasy trzeciej Branżowej Szkoły I stopnia. Absolwenci podziękowali swoim nauczycielom, a uczniowie klas młodszych przygotowali dla swoich starszych kolegów krótki występ artystyczny.

Ostatnim punktem programu było wręczenie nagród za konkursy, które odbyły się w trakcie roku szkolnego, oraz za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły.

„Niech Wasze osiągnięcia zarówno jak i plany będą dla Was źródłem radości” – tymi słowami Pani Dyrektor zakończyła tę ważną uroczystość.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!

Ewa Orzeł-Sobczyk CKZIU Wyrzysk