Wysoka wygrana trampkarzy Feniksa Mrocza z Falą Świekatowo

Bardzo dobrze zakończyli swoje rozgrywki  piłkarskie trampkarze LUKS ,,Feniks” Mrocza. W ostatnim meczu rundy rewanżowej, podejmowali na swoim terenie zespół Fali Świekatowo. Mecz rozgrywany był w ekstremalnych warunkach pogodowych, a mimo tego mroteccy piłkarze zaprezentowali bardzo dobre przygotowanie kondycyjne.

Już od samego początku było widać kto będzie dyktował warunki na boisku. Zespół Feniksa bardzo dobrze wszedł w mecz i po 10 minutach skutecznej gry prowadził 3-0. Dalszy przebieg spotkania był podobny. Trampkarze kontrolowali tempo gry i konstruowali składne akcje, które  siały postrach w szeregach gości. Ostatecznie mecz zakończył się okazałym zwycięstwem gospodarzy 13-1.

Była to bardzo ważna wygrana, która ostatecznie pozwoliła na awans zespołu aż o 2 pozycje w tabeli na dobre 5 miejsce III ligi trampkarzy KPZPN.

FENIKS Mrocza  – FALA Świekatowo  13:1

Skład zespołu: Paweł Gondek, Miłosz Dziamecki, Alan Splitt, Szymon Piątkowski, Dominik Rozmysłowski ( 60’ Mikołaj Bąk), Jakub Pacholski, Mateusz Zatorski ( kapitan), Michał Maik, Oskar Jasiorowski,  Kamil Fojut, Bartosz Pyszka. Obecni byli również Franek Gondek, Jakub Chołyst i Kasjan Wiese. Trenerem zespołu jest Marcin Klebs.

Nadmienić należy, że zespół godnie reprezentuje Gminę Mrocza, dzięki dotacji z UMiG Mrocza na „Rozwój sportu w Gminie Mrocza w 2021r”

materiał: Feniks Mrocza