Z życzeniami dla pracowników oświaty. Przedszkolacy uczcili Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października 2019 roku w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle nad Notecią odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor przedszkola mgr Marzena Guzowska swoje wystąpienie rozpoczęła słowami Noblistki W. Szymborskiej „Najlepszym jest ten, który potrafi tchnąć w duszę uczniów przyjemność”. W swoim wystąpieniu podkreśliła, że kształcenie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań. Wymaga nie tylko najwyższych kwalifikacji i umiejętności, ale również wielu najlepszych przymiotów charakteru. Zauważyła, że wspólne zaangażowanie wszystkich pracowników daje szansę kolejnym pokoleniom na odkrywanie świata, realizację pasji i kształtuje umysły.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzyła wszystkim zdrowia, wytrwałości, wielu pomysłów, satysfakcji z podejmowanych zadań.

Dzieci podziękowały wszystkim zaproszonym gościom i pracownikom przedszkola przygotowanym występem artystycznym. Z okazji tego dnia dzieci w podziękowaniu otrzymały niespodziankę w postaci monitora multimedialnego oraz zestawu środków dydaktycznych rozwijających kompetencje matematyczne.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie