Zagłosuj na obiekt Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku

Szanowni Państwo! chcielibyśmy poinformować i serdecznie zaprosić do wspólnego udziału w Ogólnopolskim Konkursie pn. „Modernizacja Roku i Budowa XXI w.”.

Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku, które widzicie Państwo na zdjęciach, znalazło się w finale konkursu wśród 319 innych zgłoszeń. Bierze ponadto udział w ogólnopolskim głosowaniu dzięki czemu mamy szanse wyróżnić nasz region na tle całej Polski. Również ze względu na trudny czas z jakim przyszło nam się zmierzyć jest to niepowtarzalna okazja, by wspólnie zaprezentować zarówno obiekt, jak i nasze lokalne społeczeństwo w którym żyjemy, na arenie ogólnopolskiej.

By zagłosować na obiekt należy kliknąć poniższy link:

www.modernizacjaroku.org.pl
Głosowanie w I etapie trwa od 23.03 do 11.05.2020. 

Centrum powstało we współpracy Powiatu Nakielskiego wraz z firmą Revbud Sp. z o.o. oraz firmą biuroprojektow.pl Izabela Felcyn i od kilku miesięcy efektywnie służy naszym seniorom. Budynek jest w całości dostosowany do osób starszych i niepełnosprawnych. Jest to niewątpliwie pomocna i wzniosła inicjatywa, dlatego serdecznie zapraszamy do wspierania jej poprzez głosowanie lub udostępnianie tej informacji.

Magdalena Stepka – Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią