Zakończyła się rywalizacja w cyklu Letnich Turniejów Steel Darta

Pomimo wakacyjnej pory turnieje cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony zawodników. W każdy turnieju uczestniczyło ponad 22 zawodników reprezentujących: Gminę Nakło, Bydgoszcz, Inowrocław, Sępólno, Gniezno. Rywalizacja stała na wysokim poziomie. We wszystkich turniejach graliśmy systemem gry 501 DO. W pierwszej fazie rywalizacja w grupach a następnie faza pucharowa.
Pierwsze zawody rozegrane zostały w dniu 14.07.2019r. Wyniki:
1. Kryspin Krzysztof Bydgoszcz
2 . Lauer Krzysztof Inowrocław
3 . Jarzyński Roman Gniezno
Drugie zawody rozegrane zostały w dniu 11.09.2019r.
Zwycięzcą został:

1. Michalski Tomasz Bydgoszcz

2.Lauer Krzysztof Inowrocław
3.Kryspin Krzysztof Bydgoszcz.
Ostatni turniej rozegrany został w dniu 01.09.2019r .
Rywalizacja toczyła się o zwycięstwo w całym cyklu rozgrywek  pomiędzy: Krzysztofem Kryspinem i Lauerem.
Ostatecznie zwycięzcą ostatniego turnieju został: Krzysztof Kryspin z Bydgoszczy i on również zwyciężył w klasyfikacji generalnej letnich turniejów.
Drugie miejsce przypadło: Krzysztofowi Lauerowi, a na trzecim miejscu uplasował się: Marcin Domek z Bydgoszczy.
Najwyżej sklasyfikowaną panią została: Joanna Popiel z Bydgoszczy, a najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z naszego regionu został Mariusz Warzybok – 7 miejsce.
Wszystkim miłośnikom darta dziękujemy za frekwencję i zapraszamy na kolejne turnieje.
Najbliższy turniej rozegrany zostanie w dniu: 13.09.2019r w Sępólnie Krajeńskim.