Zapraszamy do udziału w Turnieju dla Emilki

Emilka Rybarczyk czeka na poważną operację serduszka w USA. Niestety gdy cel był bliski osiągnięcia okazało się, że przez rosnącą inflację, cena operacji wzrosła o ponad 40 tysięcy dolarów.
Pomóżmy jej przybliżyć się do wymarzonego celu i podarujmy trochę szczęścia jej rodzicom.
17 lipca 2022 roku o godzinie 10:00 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nakle odbędzie się turniej charytatywny w piłkę nożną dla Emilki. Wpisowe dla każdej drużyny wynosi 100 złotych. Oprócz zawodów piłkarskich odbędzie się również zbiórka pieniężna oraz potencjalna licytacja różnych fantów sportowych (jeśli oczywiście uda nam się takie uzbierać). Dlatego też zachęcam wszystkich zainteresowanych do pomocy w organizacji turnieju, wolontariatu oraz różnych  organizacji pozarządowych i firm  do wsparcia finansowego danego wydarzenia. Pamiętajmy, że tylko razem możemy zrobić coś wielkiego a każda zebrana złotówka pozwoli przybliżyć Emilkę do szczęścia.
Wszystkich zainteresowanych pomocą  i chcących podzielić się swoimi pomysłami odsyłam do wiadomości prywatnej na Facebooku oraz mailowo; kozek14@o2.pl
Kamil Kozek