Zapraszamy gorąco na koncert autorski Marcina Stycznia już w sobotę!

„Ta droga nie wiedzie w górę, ta droga wiedzie w głąb” – tak rozpoczyna się jedna z piosenek Marcina Stycznia, która stała się tytułem autorskiego koncertu. To zapis duchowej i artystycznej podróży, którą Marcin Styczeń wspólnie ze swoją publicznością odbywa od ponad dwudziestu lat. Poszczególne przeboje artysty są przystankami w tej wędrówce.

W programie koncertu „Ta droga” znajdują się piosenki ze wszystkich dziesięciu płyt: mistyczna poezja Karola Wojtyły, wiersze Ernesta Brylla, autorskie utwory Marcina Stycznia z krążków „21 gramów”, „Zbieg” i „10/40” oraz piosenki Leonarda Cohena z płyty „Lubię gadać z Leonardem”. Koncert „Ta droga – the best of” jest jednocześnie promocją śpiewnika Marcina Stycznia z największymi przebojami.

Koncert odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w ramach akcji „Hospicjum to też Życie”, w sobotę 12 października 2019 roku o godzinie 18.00. Organizatorem jest Fundacja „Salus Homini”. Wstęp wolny.                                               Po koncercie będzie możliwość wsparcia działań fundacji poprzez dobrowolny datek do puszki.

Fundacja „Salus Homini” w Nakle nad Notecią