Zapraszamy na KPCK-ową mikołajkową wymiankę rzeczową

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza jutro, 9 grudnia 2023 roku (sobota) o godz. 11:00 na KPCK-ową mikołajkową wymiankę rzeczową

Bywa, że niepotrzebne przedmioty nas obciążają. Z drugiej strony warto znaleźć przestrzeń na nowe fidrygałki. Proponujemy wymianę rzeczy lub sprzedaż za symboliczne kwoty. Wystarczy: zarejestrować się i przygotować to, co ma powędrować do kolejnych właścicieli.

Wymianka obędzie się 9 grudnia 2023 roku, w godz. 11.00-14.00, w Salonie Hoffman KPCK. Zamiast metek prosimy przywiesić krótkie, pozytywne sentencje. Ilość miejsc ograniczona, stoisko bezpłatne.

Na spotkaniu wymienimy się też poglądami i opiniami, przy kawie bądź herbacie. W czasie wymianki będzie można wspomóc zwierzęta! Towarzyszyć nam będzie stoisko stowarzyszenia Stukot, na którym znajdziemy coś słodkiego oraz ciekawe gadżety. Ekologia, reusing, recycling, ale też re-commerce – to trendy, którymi się inspirujemy.

Wstęp na wydarzenie wolny!

Regulamin:

  1. KPCK-owa mikołajkowa wymianka rzeczowa odbywa się 9.12.2023 w Salonie Hoffman, w godz. 11-14.00, prosimy o przybycie pomiędzy godziną 10:00 a 10:30. Wystawcom zapewniamy parking. Inf. tel. 52 585 15 02 wew. 112.
  2. Przynosimy rzeczy w dobrym stanie, czyste i sprawne.
  3. Stawiamy na jakość, a nie ilość – możemy przynieść maksymalnie 30 przedmiotów.
  4. Do każdej rzeczy zamiast fabrycznej metki  rekomendujemy dołączyć wybrany przez siebie cytat – złotą.
  5. Rzeczy, które nie znajdą nowych właścicieli zabieramy ze sobą.
  6. Osobom, które będą miały pojedyncze, drobne przedmioty proponujemy stolik gościnny.
  7. Uwaga, ilość miejsc ograniczona.
  8. KPCK nie jest sprzedawcą ani kupującym ani zbierającym rzeczy tudzież organizatorem loterii i zbiórek prowadzonych w trakcie tegoż wydarzenia.

 

Jędrzej Kubiak – Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy