Zawody strzeleckie – Kowalewko 1 maj 2021

187

W miniony weekend na terenie strzelnicy Mundurowego Klubu Strzeleckiego w Kowalewku zostały przeprowadzone zawody strzeleckie, z cyklu tegorocznych imprez sportowych, których celem było między innymi oddanie hołdu żołnierzom 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz popularyzacja sportu strzeleckiego i postaw patriotycznych.
Zawody zgromadziły kilkudziesięciu strzelców, którzy rywalizowali w następujących konkurencjach – pistolet centralny zapłon odległość 25m, karabin centralny zapłon odległość 100m oraz strzelba dynamiczna. Zawody były zgłoszone do kalendarza Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, co znacznie podniosło rangę oraz wymusiło ducha zdrowej rywalizacji sportowej gromadząc znanych strzelców z terenu całego regionu.
W ostateczności najlepszymi okazali się:

PISTOLET

1 miejsce – TOMASZEWSKI Jan – KŻR Nakło

2 miejsce – OSIŃSKI Paweł – BTS Kaliber

3 miejsce – SALEWSKI Robert – KŻR Nakło

KARABIN

1 miejsce – JASIŃSKI Jacek – JRS Kowalewko

2 miejsce – JASIŃSKI Jakub – JRS Kowalewko

3 miejsce – BAJGOT Krzysztof – Zawisza Bydgoszcz

STRZELBA

1 miejsce – CIOCH Michał – Zawisza Bydgoszcz

2 miejsce – GRZANKA Kacper – JRS Kowalewko

3 miejsce – BAJGOT Krzysztof – Zawisza Bydgoszcz

Zapraszamy na kolejne zawody na strzelnicę w Kowalewku, zachęcamy wszystkich do udziału w nich. Jesteś fanem strzelania? Poszukujesz niebanalnej rozrywki? A może interesują cię przygotowania do egzaminów strzeleckich do własnego pozwolenia na broń? Strzelnica Sportowa w Kowalewku to idealne miejsce dla Ciebie.

www.jrs-kowalewko