Zielone Arkady z drogerią Kontigo

Zielone Arkady kontynuują strategię poszerzania oferty dla swoich klientów – do grona sklepów obecnych w Centrum dołączyła sieć Kontigo, w której klientki znajdą unikalny wybór kosmetyków dla kobiet. Jest to pierwsze centrum handlowe w Bydgoszczy, w którym pojawi się marka Kontigo.

Południowy temperament, energia i kolory – sklep w Zielonych Arkadach wpisuje się w koncepcję wizualną marki. Odcieniem przewodnim jest niebieski, który również zagościł w bydgoskim punkcie. W sklepie znajdziemy unikatową strefę do testowania kosmetyków i aplikowania makijażu. Cała przestrzeń wypełniona jest specjalnymi stanowiskami do make-upu, przy których czuwa doświadczony personel. Klientki w komfortowych warunkach mogą przetestować kosmetyki i poprosić o pomoc konsultantów.
Ciągle staramy się uatrakcyjniać ofertę Zielonych Arkad, tak aby była ona dopasowana do potrzeb wszystkich klientów. Jesteśmy przekonani, że w drogerii Kontigo nasze klientki będą mogły kupić potrzebne produkty oraz zrelaksować się. Z przyjemnością zapraszamy do nowego punktu w naszym Centrum, gdzie czeka specjalnie przeszkolony personel – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.
Otwarcie zaplanowane jest na 24 i 25 lipca. Podczas tego weekendu będą obowiązywać specjalne promocje, upominki i atrakcje. Wśród nich klientki znajdą rabat do 40 proc. na cały asortyment oraz odbędą się warsztaty pod okiem makijażysty Kontigo – Harry’ego Jeffersona. Na pierwsze osoby będą czekać vouchery o wartości 25 zł.
Kontigo jest jedną z najprężniej rozwijających się sieci kosmetycznych w Polsce, licząc ponad 30 punktów. Wyróżnikiem marki jest spersonalizowana obsługa klientek. W tym roku firma zaplanowała ekspansję w całym kraju, w co wlicza się sklep w Zielonych Arkadach.
Otwarcie sklepu odbędzie się w dniach 24 i 25 lipca w Zielonych Arkadach
w Bydgoszczy na poziomie -1.

 

Gabriela Wołowiec – Assistant PR Manager PR Inspiration