Złota Zosia Napieralska

W dniach od 11-13 listopada 2022 r. zostały przeprowadzone Mistrzostwa Polski WKF Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców w Wejherowie. W Mistrzostwach wystartowało 374 zawodników z 56 klubów z całej Polski. Mieszkanka naszego regionu Zosia Napieralska reprezentowała Team Bushido Bydgoszcz. W zaciętej walce finałowej ( kumite ) pokonała aktualną Mistrzynię Polski co spowodowało, że drużyna kadetek w składzie : Agata Zywert, Zofia Burenkow, Oliwia Długołęcka, Zofia Napieralska zajęła pierwsze miejsce. Tym samym Zosia zakwalifikowała się na zawody rangi Pucharu Świata, które zostaną rozegrane na początku grudnia br. w Wenecji! To już kolejny sukces mieszkanki Kowalewka gm. Kcynia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszej mistrzyni.