Bardzo emocjonujący mecz młodzików Czarni Nakło – Gryf Sicienko

Dzisiaj, 27 września 2020 roku na boisku bocznym stadionu miejskiego w Nakle nad Notecią, rozegrany został mecz mistrzowski młodzików pomiędzy Czarnymi Nakło, a Gryfem Sicienko. W deszczową niedzielę młodzi piłkarze obu drużyn zafundowali kibicom emocjonujący mecz stojący na wysokim poziomie. W meczu nie brakowało ciekawych akcji, strzałów z dalszej odległości, parad bramkarzy oraz bramek. Piłkarze z Sicienka w 10 min. objęli prowadzenie i utrzymali je do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie pierwsze dziesięć minut zadecydowało o końcowym rezultacie meczu. Najpierw w 33 min. bramkę wyrównującą strzela Adrian Jaster. Trzy minuty później dla Czarnych bramkę strzela Jakub Jędrzejewski. W 41 min. Wojciech Murek podwyższa rezultat na 3:1 dla Czarnych Nakło. Nie był to jednak koniec emocji. Gdy w 44 min. piłkarze Gryfa zdobyli kontaktową bramkę emocji nie zabrakło. Goście chcieli doprowadzić do wyróżniania, a gospodarze do strzelenia jeszcze jednej bramki. Rezultat się jednak nie zmienił do końca spotkania.

Czarni Nakło – GKS Gryf Sicienko  3:2 (0:1)

tekst: Zbigniew Kubisz

zdjęcia: Monika Lange

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).