Komunikaty

Ogłoszenia Biura Zarządu
Informacja z dnia 4.12.2021.
15–21 listopada 2021 r. w Operze Nova w Bydgoszczy odbędzie się II Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Bogdana Paprockiego.
Organizatorami Konkursu są: Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, Stowarzyszenie im. Bogdana Paprockiego oraz Opera Nova. Będzie to druga edycja konkursu wokalnego w północnej Polsce o tak wysokiej randze – trzy etapy, finał z orkiestrą. W Jury Konkursu zasiądą Artyści, którzy swój kunszt potwierdzili na największych scenach operowych świata.
Zarząd organizuje wyjazd na III etap tego KONCERTU w dniu 20.11.2021. Po koncercie obiad w restauracji „MAESTRO”. Całkowity koszt wyjazdu 50 zł. od osoby. Pozostałe szczegóły informacyjne w Biurze Zarządu.
ZAPRASZAMY.

Informacje z dnia 24.09.2021:
1. Zapraszamy na dwudniową wycieczkę na Kaszuby. W programie: zwiedzanie Szwajcarii Kaszubskiej, Szymbarku i innych atrakcji kaszubskich.
Nocleg w Kartuzach.
Wycieczka odbędzie się w dniach 16 – 17 października (sobota niedziela) 2021 roku. Wskazane jest, by chęć uczestnictwa w wycieczce zgłaszać do 30 września 2021 roku.
Wszelkie informacje szczegółowe oraz zapisy w Biurze Zarządu.

Informujemy również, że Zarząd planuje w IV kwartale 2021 roku zorganizować wyjazdy na spektakle i koncerty do Opery NOVA i Filharmonii Pomorskiej.
Nadmieniamy, że plany te zależne są w dalszym ciągu od obostrzeń pandemicznych aktualnych w danym okresie.
III. W Biurze Zarządu znajduje się wykaz wycieczek proponowanych przez znaną nam Firmę Turystyczną ŻAK. Zachęcamy do zapoznania się z tą propozycją, która znajduje się w Biurze Zarządu.
IV. Zachęcamy również naszych Członków – i nie tylko – do podawania propozycji dotyczących wyjazdów, imprez kulturalnych czy innych zajęć rozrywkowych. Można je podawać telefonicznie, sms’em, e’mailem lub osobiście. Ta ostatnia opcja jest najbardziej pożądana.