Dąb Potulice awansował do II rundy Pucharu Polski

Po ciężkim meczu i dogrywce Dąb Potulice wygrywa z Pałuczanką Żnin 2-1 w I rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Zespół z Potulic rozpoczął mecz od prowadzenia 1-0, kiedy to po składnej akcji Denis Piotrowski znalazł się w dobrej pozycji i precyzyjnym strzałem skierował futbolówkę do bramki Pałuczanki. Niestety w 36 minucie po rzucie wolnym i błędzie w kryciu zawodnik gości Polaczek Paweł doprowadza do wyrównania. Druga połowa nie przyniosła rozstrzygnięcia pomimo sytuacji bramkowych stworzonych przez obie drużyny. Na początku pierwszej połowy dogrywki piłkarze Dębu Potulice wykorzystali błąd przeciwników i w 2 minucie dogrywki ponownie na listę strzelców wpisał się Denis Piotrowski pokonując bramkarza Pałuczanki. Wynik 2:1 utrzymał się do końca meczu i to zespół z Potulic awansował do drugiej rundy Pucharu Polskie K-PZPN.
Dąb Potulice – Pałuczanka Żnin  2:1 (1:1) (1:0 dogrywka)
źródło: Dąb Potulice