Dealz już w Centrum Handlowym RONDO

CH RONDO poszerza swoją ofertę handlową o międzynarodową markę Dealz oferującą szeroki wybór produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych. Sklep o powierzchni ponad 400 m2został otwarty w piątek 24 lipca. To drugi salon marki w Bydgoszczy.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów należąca do Pepco Group, która działa w Polsce od 2018 roku. Klienci CH RONDO znajdą w nowym salonie tysiące produktów znanych marek, w tym artykuły spożywcze, papiernicze, drogeryjne, dekoracyjne i wyposażenia domu, zabawki, narzędzia oraz produkty dla zwierząt. Dealz to produkty wysokiej jakości serwowane w korzystnych cenach.

„Dealz w CH RONDO to jeszcze bogatsza oferta handlowa dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Nowy najemca doskonale wpisuje się w tenant mix naszego centrum handlowego oferującego kompleksowe zakupy blisko domu. Klienci RONDA znajdą w sklepie Dealz szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek w bardzo konkurencyjnych cenach” – mówi Magdalena Piechna, HeadofPortfolio Management w Cromwell Property Group.

Wejście do sklepu Dealz o powierzchni ponad 400 m2 znajduje się z zewnątrz budynku CH RONDO,od strony Ronda Grunwaldzkiego, obok klubu fitness CityFit.

Monika Paduch