Dziewczęta z „Trójki” wygrywają mistrzostwa gminy Nakło w Mini Piłce Siatkowej

430

W poniedziałek 18 listopada 2019 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach rozgrywek „Igrzyska Dzieci”. Zespoły składają się maksymalnie z dziesięciu zawodniczek. W pierwszym secie grają cztery osoby plus rezerwowa w drugim secie pozostałe cztery osoby plus rezerwowa. W przypadku konieczności rozegrania trzeciego seta grają dowolne cztery osoby. Do rywalizacji przystąpiły dwie nakielskie podstawówki: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 oraz gospodarze Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3.

Wynik spotkania:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4   2 : 1     (17,-18,8),

Ostateczna kolejność:

I miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle,

II miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle,

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Amelia Nowak, Amelia Kania, Amelia Kapsa, Wiktoria Brzuchalska, Aurelia Tyckun, Kinga Borakiewicz, Zuzanna Marasz, Maria Osińska, Julia Tadych, Zuzanna Sikorska, Małgorzata Kamińska, Zuzanna Gawrońska, opiekunem zwycięskiej drużyny jest pan: Leszek Dornowski.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle. Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar a druga drużyna dyplom. Zespół dziewcząt z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle będzie reprezentował naszą gminę na zwodach powiatowych, które odbędą się 26 listopada o godzinie 9.00 również w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle.

SZS Nakło