Emocji w meczu piłkarzy ręcznych Krajny Nakło nie brakowało

Wczoraj, 17 marca 2024 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku piłkarze ręczni MKS Krajna Nakło w meczu o mistrzostwo II ligi podejmowali drużynę MKS Handball Czersk. Mecz dostarczył kibicom wiele emocji. Pierwsza część zakończyła się wygraną zespołu z Czerska 18:15. Pierwsze siedem minut drugiej połowy to znakomita gra zespołu Krajny. Najpierw doprowadzili do wyrównania, a następnie wyszli na prowadzenie dwiema bramkami. Sytuacja na tabeli wyników zmieniała się co chwilę. Na 3 sekundy przed zakończeniem meczu przy stanie 30:30 sędzia podyktował rzut karny dla MKS Krajna Nakło. Rzut ten obronił bramkarz gości i w normalnym czasie mecz zakończył się wynikiem remisowym. W tej sytuacji zarządzone zostały rzutu karne, której lepiej wykonywali goście i wygrali ten emocjonujący mecz. Słowa uznania za walkę na boisku należą się piłkarzom ręcznym Krajny Nakło.

MKS Krajna Nakło – MKS Handball Czersk 33:35  (15:18)

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski