II rzut Lekkoatletycznej Ligi Młodzików

124

28 września 2019 roku na stadionie we Włocławku odbył się drugi rzut Lekkoatletycznej Ligi Młodzików województwa Kujawsko – Pomorskiego skierowanej dla roczników 2004 oraz młodszych. Każdy zawodnik za wynik w swojej konkurencji otrzymuje punkty, a piętnaście najlepszych wyników stanowi o ostatecznym rezultacie klubu. We Włocławku punkty dla klubu zdobyli:

  1. Sztafeta I 4x100m chłopców w składzie: Patryk Mielcarek 05’, Dominik Waniak 04’, Michał Kunicki 04’, Paweł Cięszki 04’ – 49,53s – 139 pkt
  2. Michał Kunicki 04’ – 1000m – 2:48,84s PB – 136 pkt
  3. Iga Jankowska 06’ – skok wzwyż – 150cm – 134 pkt
  4. Julia Szcześniak 06’ – 100m – 13,63s PB – 120 pkt
  5. Sztafeta dziewcząt 4x100m I w składzie: Julia Szcześniak 06’, Patrycja Kołodziejczak 06’, Iga Jankowska 06’, Zofia Gajewska 06’ – 54,93s – 118 pkt
  6. Paweł Cięszki 04’ – 100m – 12,53s – 114 pkt
  7. Jagoda Jendrzejewska 07’ – skok wzwyż – 140cm – 113 pkt
  8. Joanna Jankowska 06’ – rzut młotem 3kg – 28,63m PB – 111 pkt
  9. Weronika Lisiecka 06’ – rzut młotem 3kg – 25,59m PB – 100 pkt
  10. Dominik Waniak 04’ – 300m – 42,15s – 100 pkt
  11. Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:51,17s – 97 pkt
  12. Szymon Powalisz 06’ – rzut oszczepem 600g – 31,80m – 85 pkt
  13. Paweł Lewandowski 05’ – rzut oszczepem 600g – 31,65m – 84 pkt
  14. Oliwia Moszkowicz 07’ – 100m – 14,74s PB – 82 pkt
  15. Patrycja Kołodziejczak 06’ – rzut oszczepem 500g – 23,86m PB – 82 pkt

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Jakub Ciszewski 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 8,32m PB – 82 pkt

Patryk Mielcarek 05’ – 100m – 13,72s PB – 70 pkt

Hubert Stańczyk 09’ – 100m – 15,35s PB – 27 pkt

Filip Beger 07’ – 100m – 15,63s PB – 22 pkt

Jonatan Stachowski 09’ – 100m – 16,00s PB – 15 pkt

Krystian Beger 06’ – rzut oszczepem 600g – 19,98m – 47 pkt

Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal – 4,50m – 58 pkt

Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal – 3,46m – 19 pkt

Sztafeta chłopców II 4x100m w składzie: Filip Beger 07’, Hubert Stańczyk 09’, Jonatan Stachowski 09’, Franciszek Okoniewski 08’ – 61,62s – 63 pkt

Natalia Szymczak 10’ – 100m – 16,21s PB – 43 pkt

Iga Radajewska 06’ – 300m – 52,73s PB – 43 pkt

Amelia Nowak 07’ – 300m – 57,61s PB – 13 pkt

Agata Muzolf 07’ – 600m – 2:02,49s PB – 60 pkt

Klaudia Wełniak 06’ – 80m pł – 22,86s

Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 6,74m – 68 pkt

Amelia Walerczyk 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,12m – 74 pkt

Jagoda Nowicka 06’ – rzut oszczepem 500g – 18,04m PB – 58 pkt

Julia Szcześniak 06’ – rzut młotem 3kg – 16,57m PB – 65 pkt

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,18m – 77 pkt

Michalina Okoniewska 08’ – skok w dal – 4,16m – 76 pkt

Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,11m – 73 pkt

Amelia Kaczyńska 07’ – skok w dal – 3,89m – 61 pkt

Sztafeta dziewcząt 4x100m II w składzie: Weronika Kunicka 07’, Oliwia Moszkowicz 07’, Zuzanna Pensko 07’, Agata Muzolf 07’ – 59,29s – 82 pkt

Sztafeta dziewcząt 4x100m III w składzie: Kinga Kaźmierczak 08’, Michalina Okoniewska 08’, Amelia Kaczyńska 07’, Natalia Szymczak 10’ – 60,57s – 72 pkt

W klasyfikacji klubowej w II rzucie z rezultatem 1558 pkt zajęliśmy VI lokatę, a w podsumowaniu obu rzutów zajęliśmy VII miejsce bez uczestnictwa w I rzucie.

LUKS Start Nakło