Kadeci NTS Trójka Nakło przegrali z Chemikiem II

Wczoraj, 30 stycznia 2021 roku kadeci NTS-u zmierzyli się na własnej sali z Chemikiem II Bydgoszcz. Nakielanie przegrali 0:3 (13:25, 15:25, 19:25).

Pierwsze dwa sety miały podobny przebieg. Dzięki dobrej zagrywce bydgoszczanie szybko osiągali wysokie prowadzenie. Później gra się wyrównywała, ale Chemik cały czas spokojnie kontrolował przebieg seta wygrywając do 13 i 15. W trzeciej partii rozluźnienie gości sprawiło, że NTS wygrywał od początku seta do stanu 13:12. Dobra dyspozycja Igora Rybaka sprawiła jednak, że Chemik wrócił do skutecznej gry i wygrał 25:19.

NTS Trójka Nakło – BKS Chemik II Bydgoszcz 0:3 (13:25, 15:25, 19:25)

NTS zagrał w składzie: Aleksander Hibner, Miłosz Sieracki, Mikołaj Garbaciak, Filip Koryluk, Kacper Walkowiak, Sebastian Hibner, Bartosz Kalinowski (libero) oraz Nikodem Turbiarz, Marceli Adasiak, Wojciech Tyckun. Trener: Michał Nowak.

BKS zagrał w składzie: Filip Krupa, Igor Rybak, Jakub Zając, Radosław Zimny, Wojciech Pawlewski, Mateusz Zalewski, Karol Piekarz (libero) oraz Łukasz Smoliński, Filip Rados, Mateusz Nowak Jędrzej Niepokój – libero. Trener: Damian Żurawicz.