Mam Talent! 15: Castingi zakończone! Nadchodzą półfinały programu

Ostatnie castinowe zmagania za nami! Znamy już wszystkich półfinalistów. Kogo zobaczymy w odcinkach na żywo? Na zwycięzcę czeka przepustka do kariery oraz czek na niebagatelną kwotę! Pierwszy półfinał 15. edycji programu „Mam Talent!” już w najbliższą sobotę.

W siódmym odcinku „Mam Talent!” zobaczyliśmy ostatnie castingowe występy. Nie zabrakło wzruszeń, zaskoczeń i wielkich emocji. Szczególnie poruszający okazał się występ zespołu Widuto – to muzyczne trio wzruszyło jurorów bardzo emocjonalnym wykonaniem autorskiego utworu. Marcin Prokop postanowił nagrodzić ich wciśnięciem golden buzzera – oznacza to, że zespół zobaczymy na scenie ponownie w trakcie odcinków na żywo.

Oprócz Widuto, pewne miejsce w półfinałach zapewnili sobie pozostali zdobywcy złotych przycisków, czyli: Olivia Hausner, Alicja Andrukajtis i Muza, Bartek Wasilewski oraz Natalia Sacharczuk.

Pierwszy półfinał 15. edycji „Mam Talent!” odbędzie się już w sobotę 20 kwietnia o godzinie 20:00. O zwycięstwo powalczą: Anka Dzilińska, Damian Pszczelarz Olejniczak, Denys Zhygaltsov, Kamila Miszta, Kuba Olejnik, Natalia Sacharczuk, Olivia Hausner, Teddy’s Army, Tomasz Jusza oraz Tymoteusz Sobczyk.

 

 

Werner Bros. Discovery Polska