Marka Alpine Pro nowym najemcą w Zielonych Arkadach

24 listopada 2022 roku swój pierwszy sklep w Bydgoszczy otworzyła marka Alpine Pro. Salon zlokalizowany jest w Zielonych Arkadach najczęściej wybieranej przez bydgoszczan lokalizacji zakupowej. W galerii znajduje się prawie 200 sklepów. Portfolio marek wciąż się poszerza a centrum urozmaica swoją ofertę.
Alpine Pro koncentruje s na tworzeniu kolekcji outdoorowych, odzieży narciarskiej, odzieży lifestyle, obuwia, plecaków i innych akcesoriów przydatnych dla entuzjastów outdooru. Marka oferuje swoim Klientom szeroki wybór produktów do różnych rodzajów aktywności. Alpine Pro od Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku jest również dostawcą odzieży dla narodowej drużyny olimpijskiej Czech.

Nasze centrum nieustannie się zmienia. Stale poszerzamy ofertę, aby zapewnić
naszym klientom najszerszy wybór oraz obecność najlepszych marek mówi Ewa
Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad. Do silnej reprezentacji sklepów sportowych dołączył teraz salon Alpine Pro. To ciekawy koncept, który posiada własny zespół projektantów, wykorzystujących najnowsze materiały i funkcjonalne kroje. Marka posiada w Polsce 15 sklepów własnych i bardzo cieszy nas, że kolejne miejsce, w którym się pojawiła to właśnie nasza galeria.
Z pewnością wpisze się w gusta naszych klientów.
Salon Alpine Pro znajduje się na parterze galerii (poziom – 1) obok sklepu Sinsay.

 

Katarzyna Puszka – Walenciak (Ms) Marketing Manager Center Management