MKS Krajna Nakło przegrała z SMS ZPRP III Kwidzyn

Wczoraj, 23 marca 2024 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku, piłkarze ręczni MKS Krajna Nakło rozegrali kolejny mecz o mistrzostwo II ligi. Do Paterka przyjechała drużyna SMS ZPRP III Kwidzyn. Od pierwszego gwizdka sędziów było wiadomo, że dla gospodarzy będzie to ciężki mecz. Młodzi piłkarze ręczni przyjezdnych rozgrywali piłkę bardzo szybko i zdobywali bramki. Do stanu 8:8 piłkarze MKS Krajna dotrzymywali kroku, grali bardzo ambitnie i odpowiadali na stracone bramki. Wykluczenia z gry spowodowały, że goście wyszli na trzy bramkowe prowadzenie. Po przerwie piłkarze ręczni z Kwidzyna rozpoczęli od mocnego uderzenia i wyszli na 7 bramkowe prowadzenie. W tym okresie gospodarze grali bardzo nieskutecznie. Po upływie czasu gra się wyrównała i piłkarze ręczni Krajny Nakło zaczęli odrabiać straty. Na dziesięć minut do końca meczu przegrywali tylko dwiema bramkami. Ostatni głos w tym meczu należał do gości, którzy zdobywali bramki bez większego trudu. Gospodarzom należą się słowa uznania za walkę do końca o jak najlepszy wynik.

MKS Krajna Nakło – SMS ZPRP III Kwidzyn  26:33 (15:17)

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski