Piłkarze ręczni MKS Krajna Nakło po wygranej w Koronowie najlepszą drużyną ALPR

MKS Krajna Nakło kończy ten tydzień piłki ręcznej zwycięstwem w ostatnim ligowym meczu w Koronowie. Panowie zwyciężyli 32:40 i jeszcze bardziej potwierdzili że są najlepszą drużyną Autonomicznej Ligi Piłki Ręcznej w tym sezonie.
„Dzisiejszy mecz w pierwszych minutach nasz zespół rozgrywał bardzo dobrze uciekając rywalowi na 5 bramek. Bardzo dobre rzuty skrzydłowych i rozgrywających z lewej i prawej strony udowodniły że trening czyni mistrza. Niestety po 10 minucie drużyna z Koronowa zaczęła profesjonalnie markować rzuty i zdobyła dzięki temu wiele bramek na co jako trener jestem zły bo dopiero w 2 połowie znaleźliśmy rozwiązanie i pokazaliśmy swoją pierwotną silną grę obronną z wyjściem do przeciwnika. Dziękuje swojej drużynie że możemy rozwijać piłkę ręczną ponownie w MKS Krajna Nakło oraz zespołowi z KORONY Koronowa za zdrową rywalizację, której dzisiaj potrzebowaliśmy” – skomentował trener Paweł. MKS taaak jeeest!