Rozpoznajesz tego mężczyznę? (wideo i zdjęcia)

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia (hydrantu, lampy ewakuacyjnej, czytnika kart SKD, obudowy systemu otwierania drzwi i in. o łącznej wartości 6550 złotych. Zdarzenie miało miejsce 11 stycznia 2021 r. w centrum handlowym przy ul. Jagiellońskiej 39-47 w Bydgoszczy. Wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring zamontowany w obiekcie. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 11 89, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Krm 186/21.

Autor: podkom. Lidia Kowalska