Ruszają castingi do 13. edycji „MasterChefa”!

Rozpoczynamy poszukiwania kolejnego kulinarnego talentu wśród amatorów! Castingi do jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych na świecie, czyli „MasterChefa” odbędą się w formie wirtualnej, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności bez względu na odległość czy lokalizację. Na zwycięzcę czeka nowa nagroda – aż 200 tysięcy złotych!

Już jesienią na antenie TVN będzie można śledzić zmagania kolejnych uczestników walczących o słynny fartuch MasterChefa. Castingi online potrwają od 5 do 25 kwietnia. Wszystkie szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie producenta programu:

Casting online

Tym razem pretendentów do tytułu MasterChefa oceniać będą Magda Gessler, Michel Moran oraz debiutujący w tej roli szef Przemysław Klima!

Przemek Klima to pochodzący z Krakowa kucharz i restaurator, który doświadczenie zawodowe zdobywał nie tylko w Polsce. Jako sous chef pracował w pierwszych lokalach w Polsce z gwiazdką Michelin. Od 2019 roku prowadzi restaurację Bottigliera 1881, która jako pierwsza w Polsce może poszczycić się już dwiema gwiazdkami Michelin. W 2021 i 2022 roku Przemek Klima znalazł się na liście 100 najlepszych kucharzy świata w rankingu The Best Chefs Award.

Dla Przemka Klimy nie będzie to pierwsza wizyta na planie kulinarnego show. Szef kuchni oceniał już gościnnie uczestników 9. i 10. edycji „MasterChefa” oraz 6. sezonu „MasterChefa Juniora”. Wiosną tego roku zobaczymy go jeszcze w półfinałowym odcinku „MasterChef Nastolatki”.

Na zwycięzcę 13. edycji „MasterChefa” czeka statuetka, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz aż 200 tysięcy złotych!

 

 

Werner Bros. Discovery Polska