Seniorzy Czarnych Nakło pokonali Dąb Potulice

Wczoraj, 17 marca 2024 roku na boisku bocznym stadionu miejskiego w Nakle nad Notecią seniorzy Czarnych Nakło w ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rozgrywek podejmowali zespół Dąb Potulice. Mecze tych dwóch zespołów cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem kibiców. Nie inaczej było obecnie, mimo przenikliwego zimna. Po początkowej optycznej przewadze piłkarzy z Potulic do głosu dochodzili gospodarze. Na efekty długo nie czekano. Czarni Nakło objęli prowadzenie strzelając dwie bramki. Piłkarze z Potulic mogli jeszcze w pierwszej połowie strzelić bramkę kontaktową, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Odpowiedz piłkarzy Czarnych była natychmiastowa, którzy do przerwy zdobywają trzecią bramkę. Po zmianie stron piłkarze Dębu Potulice starali się odrobić straty, stwarzając kilka doskonałych okazji na zdobycie bramki. Jednak po czasie stracili kolejną bramkę. Przy stanie 4:0 dla Czarnych piłkarze z Potulic zdobywają gola honorowego. Nie była to jednak ostatnia bramka w tym meczu, autorami kolejnych byli piłkarze Czarnych.

Czarni Nakło – Dąb Potulice  6:1  (3:0)

Bramki dla Czarnych zdobyli: Wisiorek, Megger, Borowicki, Franczak, Kunicki, Kaleta

Czarni Nakło zagrali w składzie (razem ze zmianami): K. Socha, A. Lemke, S. Iłejko, J. Pisula, K. Kaleta, J. Rożek, K. Zakrzewski, M. Duda, M. Jaruzal, M. Janicki, D. Kokowski, M. Kunicki, A. Megger, P. Przygoda, K. Wisiorek, K. Borowicki, O. Franczak, F. Górecki.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski